Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Чугуївського району Харківської області вулиця Перемоги, буд.15, смт Старий Салтів Чугуївського району Харківської області, 62560 e-mail: osvita-saltiv@ukr/ net |
Н А К А З
27.12.2023 Старий Салтів № 49
Про підсумки проведення ІІ (ТГ) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних
предметів у закладах загальної середньої освіти
Старосалтівської селищної ради
у 2023/2024 навчальному році
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 року №782 «Про початок навчального року під час воєнного стану в Україні», Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року №1099 (із змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказом Міністерства освіти та науки від 31 жовтня 2023 року № 1330 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і турнірів у 2023/2024 навчальному році», ураховуючи Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затверджений Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, Указ Президента України від 26 липня 2023 року № 451/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в України», затверджений Законом України від 27 липня 2023 року №3275-ІХ, наказом відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради від 08.11.2023 № 40 «Про проведення ІІ (ТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти Старосалтівської селищної ради у 2023/2024 навчальному році» та з метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді відділом освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради з 15.11.2023 по 20.12.2023 було проведено ІІ (ТГ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, математики, географії, історії, біології та англійської мови в режимі онлайн за умови добровільної участі здобувачів освіти та дотримання законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.
З урахуванням рішення журі олімпіад
НАКАЗУЮ:
- Визнати переможцями та нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради учнів, які посіли призові місця в ІІ (ТГ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів (додаток 1).
- Винести Подяки відділу освіти, молоді та спорту вчителям, які підготували переможців олімпіад (додаток 2).
3. Спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Портянко Т.В. довести до відома керівникам закладів загальної середньої освіти інформацію про підсумки ІІ (ТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Термін: до 30 грудня 2023 року
- Рекомендувати керівникам ЗЗСО врахувати результати олімпіад під час атестації педагогічних працівників.
5. Керівникам ЗЗСО:
5.1. Проаналізувати результати участі команд у ІІ (ТГ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів 2023/2024 навчальному року та обговорити підсумки на нараді при директорові.
5.2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник відділу Ірина ГЛАЗУНОВА
Додаток 1
до наказу відділу освіти, молоді та
спорту Старосалтівської селищної ради
від 27.12.2023 № 49
Список
переможців ІІ (ТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів для нагородження грамотами
I місце
- Голієнко Єгор, учень 7 класу Хотімлянського ліцею, українська мова та література.
- Дуднік Надія, учениця 8 класу Хотімлянського ліцею, українська мова та література, історія.
- Дудолад Ярослав, учень 9 класу Старосалтівського ліцею, українська мова та література.
- Дюкова Вікторія, учениця 10 класу Старосалтівського ліцею, українська мова та література, англійська мова, географія, історія.
- Меняйленко Діана, учениця 11 класу Старосалтівського ліцею, українська мова та література, математика.
- Пономарьова Ольга, учениця 10 класу Старосалтівського ліцею, історія, біологія, англійська мова.
- Сорокін Даніїл, учень Хотімлянського ліцею, біологія.
- Балабан Анна, учениця 9 класу Старосалтівського ліцею, англійська мова.
- Міщенко Марія, учениця 9 класу Старосалтівського ліцею, англійська мова.
- Рощаха Єва, учениця 7 класу Старосалтівського ліцею, математика.
- Науменко Олександр, учень 9 класу Гонтарівського ліцею, математика.
II місце
- Рощаха Єва, учениця 7 класу Старосалтівського ліцею, українська мова та література.
- Науменко Олександр, учень 9 класу Гонтарівського ліцею, українська
мова та література.
- Мироненко Мирослав, учень 10 класу Гонтарівського ліцею, українська мова та література, географія.
- Дроботова Анастасія, учениця 11 класу Старосалтівського ліцею, українська мова та література.
- Шатковський Олександр Олександрович, учень 6 класу Хотімлянського ліцею, математика.
III місце
- Тіщенко Єлизавета, учениця Старосалтівського ліцею, українська мова
та література.
- Мироненко Мирослав, учень 10 класу Гонтарівського ліцею, історія.
- Дудолад Ярослав, учень 9 класу Старосалтівського ліцею, географія.
- Науменко Олександр, учень 9 класу Гонтарівського ліцею, біологія.
Додаток 2
до наказу відділу освіти, молоді та
спорту Старосалтівської селищної ради
від 27.12.2023 № 49
Список
вчителів, що підготували переможців
ІІ (ТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Українська мова та література
- Бондаренко Валентина Володимирівна, вчитель Хотімлянського ліцею.
- Дьоміна Наталя Володимирівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Мироненко Людмила Григорівна, вчитель Гонтарівського ліцею.
- Полякова Тетяна Вячеславівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Шпичко Світлана Василівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
Історія
- Матвієвська Лариса Миколаївна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Нагорна Вікторія Євгеніївна, вчитель Хотімлянського ліцею.
- Сіренко Ольга Анатоліївна, вчитель Гонтарівського ліцею.
Географія
- Дрогомерецька Тетяна Вікторівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Третяк Наталя Олександрівна, вчитель Гонтарівського ліцею.
Математика
- Балула Ганна Валеріївна, вчитель Хотімлянського ліцею.
- Галушко Тетяна Олександрівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Гордієнко Олександр Миколайович, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Шевченко Олена Володимирівна, вчитель Гонтарівського ліцею.
Біологія
- Берченко Світлана Іванівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
- Калашник Олена Віталіївна, вчитель Гонтарівського ліцею.
- Пасько Валентина Миколаївна, вчитель Хотімлянського ліцею.
Англійська мова
- Байдик Ліна Петрівна, вчитель Старосалтівського ліцею.
Результати ІІ (ОТГ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед закладів освіти Старосалтівської ОТГ у 2020/2021 навчальному році
Результати ІІ (ОТГ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед закладів загальної середньої освіти
Старосалтівської селищної ради у 2020/2021 навчальному році
Результати ІІ (ОТГ) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед закладів освіти Старосалтівської ОТГ у 2020/2021 навчальному році